Kenteken
PG527V
Bouwjaar
2017
Brandstof
Benzine
Transmissie
Automaat
kilometerstand
147342 km
Kleur
Zwart
Specificaties
| Bouwjaar | 2017 |
| Modeljaarreeks | Apr 2026 - Apr 2026 |
| Carrosserie | Sedan |
| Kenteken | |
| Kenteken deel | 30-06-2017 |
| Km-stand | 147.342 km |
| Marge/BTW auto | Marge |
| Kleur | Zwart |
| Kleur naam | Jet black |
| Interieurkleur | Black (leather) |
| Bekleding | Leder |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4-deuren |
| Wegenbelasting | € 199,- / € 217,- p/kw |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 6-versnellingen |
| Vermogen | 165 PK (121 kW) |
| Motorinhoud | 1.998 cc |
| Aantal cilinders | 4 |
| Massa (leeg) | 1310 kg |
| Max. trekgewicht | 1500 kg |
| Max. trekgewicht (ongeremd) | 680 kg |
| Laadvermogen | 665 kg |
| Topsnelheid | 209 km/u |
| Acceleratie | 10,1 s |
| Tank inhoud | 62 liter |
| Energielabel | C |
| Emissieklasse | 6 |
| Bijtelling | 22% |
| CO2 uitstoot | 139 g/km |
| Fijnstof uitstoot | 1 |
| Verbruik stad | 7,7 l/100km |
| Verbruik snelweg | 5,0 l/100km |
| Verbruik gemiddeld | (±) 6,0 l/100km |
Opties
Opmerkingen
Koppel: 210 Nm
CO₂-uitstoot (NEDC): 139 g/km
Deze Mazda6 is een prachtige auto. De Mazda6 staat bekend om de fijne rijprestaties en betrouwbare techniek. De combinatie van het grijze exterieur en het luxe zwarte lederen interieur geeft de auto een waanzinnige stoere uitstraling. De 2.0 benzinemotor levert 165 pk en de automaat zorgt voor ongekend fijn rijgedrag. De zeer rijkelijke uitrusting zorgt dat het u niets ontbreekt aan luxe en comfort. Tevens is deze auto voorzien van all-season banden en kunt u door weer en wind, zorgeloos de weg op! Ook is de Mazda6 voorzien van Apple Carplay/Android Auto zodat u optimaal kunt genieten van de prachtige routes die met de Mazda6 gereden kunnen worden en van de muziek in het Bose premium audio systeem. Deze auto is altijd netjes volgens schema onderhouden bij de dealer (aantoonbaar).
U bent van harte welkom voor een proefrit of een vrijblijvende offerte. Wij werken met een aanvullende servicepakket à € 995,-. Dit houdt in een servicebeurt conform het schema met minimaal 12 maanden APK, 12 maanden Europese pechservice, 12 maanden BOVAG-garantie, volle tank brandstof, wassen, professioneel poetsen en interieur reinigen, vervangend vervoer bij grote onderhoudsbeurt, 10% korting op accessoires en 10% onderhoudskorting (op volgende onderhoudsbeurt). Ondanks onze grote zorg gedurende het samenstellen van deze advertentie kunnen er geen rechten worden ontleend aan het gepubliceerde.
Hartgerink en Klomp, partner in mobiliteit. Een bedrijf waar de wens van de klant nog steeds centraal staat. Op het gebied van aanschaf en onderhoud van mobiliteit kan bij ons praktisch alles, zolang het maar kenbaar is. Met meer dan 90 jaar ervaring weten wij precies wat goed is voor uw auto, bedrijfswagen of camper en wat wij u te bieden hebben.
Als officieel dealer van Mazda (ruim 45 jaar), service dealer van de merken Chevrolet en Daihatsu én partner van Truckland (Fiat Professional) bieden wij een compleet gamma aan personen- en lichte bedrijfswagens. Daarnaast is onze werkplaats door het universele Vakgarage merkonafhankelijk zodat wij elk merk auto, bedrijfswagen of camper uitstekend kunnen onderhouden.
Financiering