Kenteken
Z990LV
Bouwjaar
2024
Brandstof
Benzine
Transmissie
Handgeschakeld
kilometerstand
27975 km
Kleur
Wit
Specificaties
| Bouwjaar | 2024 |
| Modeljaarreeks | Feb 2026 - Feb 2026 |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kenteken | |
| Kenteken deel | 24-05-2024 |
| Km-stand | 27.975 km |
| Marge/BTW auto | BTW |
| Kleur | Wit |
| Kleur naam | Clear white |
| Interieurkleur | (wk) |
| Bekleding | Stof |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal deuren | 5-deuren |
| Wegenbelasting | € 92,- / € 99,- p/kw |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5-versnellingen |
| Vermogen | 67 PK (49 kW) |
| Motorinhoud | 998 cc |
| Aantal cilinders | 3 |
| Massa (leeg) | 874 kg |
| Laadvermogen | 446 kg |
| Topsnelheid | 161 km/u |
| Acceleratie | 14,6 s |
| Tank inhoud | 35 liter |
| Energielabel | C |
| Emissieklasse | 6 |
| Bijtelling | 22% |
| CO2 uitstoot | 110 g/km |
| Verbruik stad | 5,1 l/100km |
| Verbruik snelweg | 3,8 l/100km |
| Verbruik gemiddeld | (±) 4,2 l/100km |
Opties
Opmerkingen
Koppel: 96 Nm
CO₂-uitstoot (WLTP): 110 g/km
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
EU verantwoordelijke: Kia Motors Nederland Postbus 83 3620 AB Breukelen, NL 0346-753800 www.kia.nl info@kia-autolease.nl
De Kia Picanto is door middel van het lichte sturen, soepel schakelen, korte afmetingen en een achteruitrijcamera de ideale auto stadsauto! De DynamicLine uitvoering zorgt ervoor dat het u niets ontbreekt aan comfort in de auto! De 1.0 liter motor levert 67pk en is vanwege zijn compacte inhoud ook nog eens enorm zuinig.
U bent van harte welkom voor een proefrit of een vrijblijvende offerte. Wij werken met een aanvullende servicepakket à € 995,-. Dit houdt in een servicebeurt conform het schema met minimaal 12 maanden APK, 12 maanden Europese pechservice, 12 maanden BOVAG-garantie, volle tank brandstof, wassen, professioneel poetsen en interieur reinigen, vervangend vervoer bij grote onderhoudsbeurt, 10% korting op accessoires en 10% onderhoudskorting (op volgende onderhoudsbeurt). Ondanks onze grote zorg gedurende het samenstellen van deze advertentie kunnen er geen rechten worden ontleend aan het gepubliceerde.
Hartgerink en Klomp, partner in mobiliteit. Een bedrijf waar de wens van de klant nog steeds centraal staat. Op het gebied van aanschaf en onderhoud van mobiliteit kan bij ons praktisch alles, zolang het maar kenbaar is. Met meer dan 90 jaar ervaring weten wij precies wat goed is voor uw auto, bedrijfswagen of camper en wat wij u te bieden hebben.
Als officieel dealer van Mazda (ruim 45 jaar), service dealer van de merken Chevrolet en Daihatsu én partner van Truckland (Fiat Professional) bieden wij een compleet gamma aan personen- en lichte bedrijfswagens. Daarnaast is onze werkplaats door het universele Vakgarage merkonafhankelijk zodat wij elk merk auto, bedrijfswagen of camper uitstekend kunnen onderhouden.
Financiering