Kenteken
JT017J
Bouwjaar
2016
Brandstof
Benzine
Transmissie
Handgeschakeld
kilometerstand
88410 km
Kleur
Rood
Specificaties
| Bouwjaar | 2016 |
| Modeljaarreeks | Apr 2026 - Apr 2026 |
| Carrosserie | Suv |
| Kenteken | |
| Kenteken deel | 16-06-2016 |
| Km-stand | 88.410 km |
| Marge/BTW auto | Marge |
| Kleur | Rood |
| Kleur naam | Soul red metallic |
| Interieurkleur | Black/black 2 (dx7) |
| Bekleding | Leder |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5-deuren |
| Wegenbelasting | € 145,- / € 158,- p/kw |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6-versnellingen |
| Vermogen | 120 PK (88 kW) |
| Motorinhoud | 1.998 cc |
| Aantal cilinders | 4 |
| Massa (leeg) | 1130 kg |
| Max. trekgewicht | 1200 kg |
| Max. trekgewicht (ongeremd) | 605 kg |
| Laadvermogen | 560 kg |
| Topsnelheid | 192 km/u |
| Acceleratie | 9,0 s |
| Tank inhoud | 48 liter |
| Energielabel | D |
| Emissieklasse | 6 |
| Bijtelling | 25% |
| CO2 uitstoot | 137 g/km |
| Fijnstof uitstoot | 2 |
| Verbruik stad | 7,4 l/100km |
| Verbruik snelweg | 4,9 l/100km |
| Verbruik gemiddeld | (±) 5,9 l/100km |
Opties
Opmerkingen
Koppel: 204 Nm
CO₂-uitstoot (NEDC): 137 g/km
De Mazda CX-3 staat bekend om de zeer fijne rijprestaties. De complete GT-M uitvoering met de krachtige 2.0 motor en soepele handgeschakelde transmissie zorgt voor een fijne rijbeleving. Ook is dit exemplaar voorzien van all-season banden, zo bent u in weer en wind verzekerd van veiligheid. Kom langs en ervaar het zelf. Tevens is deze Mazda CX-3 is Nederlands geleverd en altijd keurig bij de dealer onderhouden (aantoonbaar).
U bent van harte welkom voor een proefrit of een vrijblijvende offerte. Wij werken met een aanvullende servicepakket à € 995,-. Dit houdt in een servicebeurt conform het schema met minimaal 12 maanden APK, 12 maanden Europese pechservice, 12 maanden BOVAG-garantie, volle tank brandstof, wassen, professioneel poetsen en interieur reinigen, vervangend vervoer bij grote onderhoudsbeurt, 10% korting op accessoires en 10% onderhoudskorting (op volgende onderhoudsbeurt). Ondanks onze grote zorg gedurende het samenstellen van deze advertentie kunnen er geen rechten worden ontleend aan het gepubliceerde.
Hartgerink en Klomp, partner in mobiliteit. Een bedrijf waar de wens van de klant nog steeds centraal staat. Op het gebied van aanschaf en onderhoud van mobiliteit kan bij ons praktisch alles, zolang het maar kenbaar is. Met meer dan 90 jaar ervaring weten wij precies wat goed is voor uw auto, bedrijfswagen of camper en wat wij u te bieden hebben.
Als officieel dealer van Mazda (ruim 45 jaar), service dealer van de merken Chevrolet en Daihatsu én partner van Truckland (Fiat Professional) bieden wij een compleet gamma aan personen- en lichte bedrijfswagens. Daarnaast is onze werkplaats door het universele Vakgarage merkonafhankelijk zodat wij elk merk auto, bedrijfswagen of camper uitstekend kunnen onderhouden.
Financiering