Kenteken
8ZTL83
Bouwjaar
2015
Brandstof
Benzine
Transmissie
Handgeschakeld
kilometerstand
138175 km
Kleur
Rood
Specificaties
| Bouwjaar | 2015 |
| Modeljaarreeks | Mar 2026 - Mar 2026 |
| Carrosserie | Suv |
| Kenteken | |
| Kenteken deel | 27-03-2015 |
| Km-stand | 138.175 km |
| Marge/BTW auto | Marge |
| Kleur | Rood |
| Kleur naam | Soul red |
| Interieurkleur | Black |
| Bekleding | Stof |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5-deuren |
| Wegenbelasting | € 199,- / € 217,- p/kw |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6-versnellingen |
| Vermogen | 165 PK (121 kW) |
| Motorinhoud | 1.997 cc |
| Aantal cilinders | 4 |
| Massa (leeg) | 1295 kg |
| Max. trekgewicht | 1800 kg |
| Max. trekgewicht (ongeremd) | 690 kg |
| Laadvermogen | 635 kg |
| Topsnelheid | 200 km/u |
| Acceleratie | 9,2 s |
| Tank inhoud | 56 liter |
| Energielabel | B |
| Emissieklasse | 5 |
| Bijtelling | 25% |
| CO2 uitstoot | 139 g/km |
| Fijnstof uitstoot | 2 |
| Verbruik stad | 7,5 l/100km |
| Verbruik snelweg | 5,1 l/100km |
| Verbruik gemiddeld | (±) 6,0 l/100km |
Opties
Opmerkingen
Koppel: 210 Nm
CO₂-uitstoot (NEDC): 139 g/km
EU verantwoordelijke: Mazda Motor Nederland Postbus 353 2740 AJ Waddinxveen, NL 0182-685000 http://www.mazda.nl info-nl@mazdaeur.com
De Mazda CX-5 staat bekend om de fijne rijprestaties en betrouwbare techniek. Het luxe zwarte interieur geeft de auto een waanzinnige nette maar ook stoere uitstraling. De handgeschakelde 2.0 benzinemotor levert 165 pk en zorgt voor ongekend fijn rijgedrag. De zeer rijkelijke uitrusting zorgt dat het u niets ontbreekt aan luxe en comfort. Deze auto is nieuw door ons geleverd en altijd netjes volgens schema onderhouden bij de dealer (aantoonbaar).
U bent van harte welkom voor een proefrit of een vrijblijvende offerte. Wij werken met een aanvullende servicepakket à € 995,-. Dit houdt in een servicebeurt conform het schema met minimaal 12 maanden APK, 12 maanden Europese pechservice, 12 maanden BOVAG-garantie, volle tank brandstof, wassen, professioneel poetsen en interieur reinigen, vervangend vervoer bij grote onderhoudsbeurt, 10% korting op accessoires en 10% onderhoudskorting (op volgende onderhoudsbeurt). Ondanks onze grote zorg gedurende het samenstellen van deze advertentie kunnen er geen rechten worden ontleend aan het gepubliceerde.
Hartgerink en Klomp, partner in mobiliteit. Een bedrijf waar de wens van de klant nog steeds centraal staat. Op het gebied van aanschaf en onderhoud van mobiliteit kan bij ons praktisch alles, zolang het maar kenbaar is. Met meer dan 90 jaar ervaring weten wij precies wat goed is voor uw auto, bedrijfswagen of camper en wat wij u te bieden hebben.
Als officieel dealer van Mazda (ruim 45 jaar), service dealer van de merken Chevrolet en Daihatsu én partner van Truckland (Fiat Professional) bieden wij een compleet gamma aan personen- en lichte bedrijfswagens. Daarnaast is onze werkplaats door het universele Vakgarage merkonafhankelijk zodat wij elk merk auto, bedrijfswagen of camper uitstekend kunnen onderhouden.
Financiering