Kenteken
ZD410F
Bouwjaar
2019
Brandstof
Benzine
Transmissie
Handgeschakeld
kilometerstand
121822 km
Kleur
Rood
Specificaties
| Bouwjaar | 2019 |
| Modeljaarreeks | Feb 2026 - Feb 2026 |
| Carrosserie | Suv |
| Kenteken | |
| Kenteken deel | 10-05-2019 |
| Km-stand | 121.822 km |
| Marge/BTW auto | Marge |
| Kleur | Rood |
| Kleur naam | Soul red crystal m |
| Interieurkleur | Black/black 6 (d0f) |
| Bekleding | Half leder / stof |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5-deuren |
| Wegenbelasting | € 172,- / € 188,- p/kw |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6-versnellingen |
| Vermogen | 121 PK (89 kW) |
| Motorinhoud | 1.998 cc |
| Aantal cilinders | 4 |
| Massa (leeg) | 1159 kg |
| Max. trekgewicht | 1200 kg |
| Max. trekgewicht (ongeremd) | 625 kg |
| Laadvermogen | 533 kg |
| Topsnelheid | 192 km/u |
| Acceleratie | 9,0 s |
| Tank inhoud | 48 liter |
| Energielabel | E |
| Emissieklasse | 6 |
| Bijtelling | 22% |
| CO2 uitstoot | 141 g/km |
| Verbruik stad | 7,5 l/100km |
| Verbruik snelweg | 5,4 l/100km |
| Verbruik gemiddeld | (±) 6,2 l/100km |
Opties
Opmerkingen
Koppel: 206 Nm
CO₂-uitstoot (NEDC): 141 g/km
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
EU verantwoordelijke: Mazda Motor Nederland Postbus 353 2740 AJ Waddinxveen, NL 0182-685000 http://www.mazda.nl info-nl@mazdaeur.com
De Mazda CX-3 staat bekend om de zeer fijne rijprestaties. De complete GT-M uitvoering zorgt ervoor dat u niets ontbreekt aan luxe of comfort in de auto. De CX-3 is voorzien van de krachtige 2.0 motor en de soepele handgeschakelde transmissie zorgt voor een ongekend fijne rijbeleving. Kom langs en ervaar het zelf. Deze Mazda CX-3 is nieuw door ons geleverd en keurig dealer onderhouden volgens schema (aantoonbaar).
U bent van harte welkom voor een proefrit of een vrijblijvende offerte. Wij werken met een aanvullende servicepakket à € 995,-. Dit houdt in een servicebeurt conform het schema met minimaal 12 maanden APK, 12 maanden Europese pechservice, 12 maanden BOVAG-garantie, volle tank brandstof, wassen, professioneel poetsen en interieur reinigen, vervangend vervoer bij grote onderhoudsbeurt, 10% korting op accessoires en 10% onderhoudskorting (op volgende onderhoudsbeurt). Ondanks onze grote zorg gedurende het samenstellen van deze advertentie kunnen er geen rechten worden ontleend aan het gepubliceerde.
Hartgerink en Klomp, partner in mobiliteit. Een bedrijf waar de wens van de klant nog steeds centraal staat. Op het gebied van aanschaf en onderhoud van mobiliteit kan bij ons praktisch alles, zolang het maar kenbaar is. Met meer dan 90 jaar ervaring weten wij precies wat goed is voor uw auto, bedrijfswagen of camper en wat wij u te bieden hebben.
Als officieel dealer van Mazda (ruim 45 jaar), service dealer van de merken Chevrolet en Daihatsu én partner van Truckland (Fiat Professional) bieden wij een compleet gamma aan personen- en lichte bedrijfswagens. Daarnaast is onze werkplaats door het universele Vakgarage merkonafhankelijk zodat wij elk merk auto, bedrijfswagen of camper uitstekend kunnen onderhouden.
Financiering