Kenteken
P769BX
Bouwjaar
2016
Brandstof
Benzine
Transmissie
Handgeschakeld
kilometerstand
180237 km
Kleur
Wit
Specificaties
| Bouwjaar | 2016 |
| Modeljaarreeks | Apr 2026 - Apr 2026 |
| Carrosserie | Suv |
| Kenteken | |
| Kenteken deel | 29-09-2016 |
| Km-stand | 180.237 km |
| Marge/BTW auto | Marge |
| Kleur | Wit |
| Kleur naam | Crystal white pearl |
| Interieurkleur | Black (kc3) |
| Bekleding | Stof |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5-deuren |
| Wegenbelasting | € 226,- / € 247,- p/kw |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6-versnellingen |
| Vermogen | 165 PK (121 kW) |
| Motorinhoud | 1.998 cc |
| Aantal cilinders | 4 |
| Massa (leeg) | 1409 kg |
| Max. trekgewicht | 1800 kg |
| Max. trekgewicht (ongeremd) | 690 kg |
| Laadvermogen | 521 kg |
| Topsnelheid | 200 km/u |
| Acceleratie | 9,0 s |
| Tank inhoud | 56 liter |
| Energielabel | C |
| Emissieklasse | 6 |
| Bijtelling | 25% |
| CO2 uitstoot | 139 g/km |
| Fijnstof uitstoot | 1 |
| Verbruik stad | 7,5 l/100km |
| Verbruik snelweg | 5,1 l/100km |
| Verbruik gemiddeld | (±) 6,0 l/100km |
Opties
Opmerkingen
Koppel: 210 Nm
CO₂-uitstoot (NEDC): 139 g/km
EU verantwoordelijke: Mazda Motor Nederland Postbus 353 2740 AJ Waddinxveen, NL 0182-685000 http://www.mazda.nl info-nl@mazdaeur.com
De Mazda CX-5 staat bekend om de fijne rijprestaties en betrouwbare techniek. Met het luxe bekleding en interieurdelen geeft de auto een waanzinnige nette maar ook stoere uitstraling. De handgeschakelde 2.0 liter benzinemotor levert 165 pk en zorgt voor ongekend fijn rijgedrag. De zeer rijkelijke uitrusting zorgt dat het u niets ontbreekt aan luxe en comfort. Daarnaast is deze Mazda voorzien van een (afneembare) trekhaak. Ideaal voor caravan, aanhangwagen of fietsendrager. Deze Mazda CX-5 is volledig onderhouden (aantoonbaar).
U bent van harte welkom voor een proefrit of een vrijblijvende offerte. Wij werken met een aanvullende servicepakket à € 995,-. Dit houdt in een servicebeurt conform het schema met minimaal 12 maanden APK, 12 maanden Europese pechservice, 12 maanden BOVAG-garantie, volle tank brandstof, wassen, professioneel poetsen en interieur reinigen, vervangend vervoer bij grote onderhoudsbeurt, 10% korting op accessoires en 10% onderhoudskorting (op volgende onderhoudsbeurt). Ondanks onze grote zorg gedurende het samenstellen van deze advertentie kunnen er geen rechten worden ontleend aan het gepubliceerde.
Hartgerink en Klomp, partner in mobiliteit. Een bedrijf waar de wens van de klant nog steeds centraal staat. Op het gebied van aanschaf en onderhoud van mobiliteit kan bij ons praktisch alles, zolang het maar kenbaar is. Met meer dan 90 jaar ervaring weten wij precies wat goed is voor uw auto, bedrijfswagen of camper en wat wij u te bieden hebben.
Als officieel dealer van Mazda (ruim 45 jaar), service dealer van de merken Chevrolet en Daihatsu én partner van Truckland (Fiat Professional) bieden wij een compleet gamma aan personen- en lichte bedrijfswagens. Daarnaast is onze werkplaats door het universele Vakgarage merkonafhankelijk zodat wij elk merk auto, bedrijfswagen of camper uitstekend kunnen onderhouden.
Financiering