Kenteken
VZT19R
Bouwjaar
2024
Brandstof
Diesel
Transmissie
Handgeschakeld
kilometerstand
9695 km
Kleur
Grijs
Specificaties
| Bouwjaar | 2024 |
| Modeljaarreeks | May 2026 - May 2026 |
| Carrosserie | Bestelauto |
| Kenteken | |
| Kenteken deel | 03-01-2024 |
| Km-stand | 9.695 km |
| Marge/BTW auto | BTW |
| Kleur | Grijs |
| Kleur naam | Grijs |
| Interieurkleur | Stof: crepegrijs |
| Bekleding | Stof |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal deuren | 4-deuren |
| Wegenbelasting | € 113,- / € 113,- p/kw |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5-versnellingen |
| Vermogen | 80 PK (59 kW) |
| Motorinhoud | 1.248 cc |
| Aantal cilinders | 4 |
| Massa (leeg) | 1210 kg |
| Max. trekgewicht | 1000 kg |
| Max. trekgewicht (ongeremd) | 400 kg |
| Laadvermogen | 610 kg |
| Topsnelheid | 162 km/u |
| Tank inhoud | 45 liter |
| Emissieklasse | 6 |
| Bijtelling | 22% |
| CO2 uitstoot | 133 g/km |
| Verbruik gemiddeld | (±) 4,9 l/100km |
Opties
Opmerkingen
Koppel: 200 Nm
Inhoud laadruimte: 2.500 l
Gemiddeld brandstofverbruik (WLTP): 4,9 l/100km (1 op 20,4)
CO₂-uitstoot (WLTP): 133 g/km
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
EU verantwoordelijke: Stellantis Nederland B.V. Lemelerbergweg 12 1101AJ Amsterdam, NL 0882112700 www.stellantis.com customercare.nl@stellantis.com
Deze nieuwe Fiat Fiorino 1.3 MJ van 2024 is dé compacte bestelwagen voor ondernemers die betrouwbaarheid, efficiëntie en veelzijdigheid zoeken. Met een laadvolume tot 2,8 m³ en een krachtige, zuinige 1.3 MultiJet-dieselmotor biedt hij alles wat u nodig heeft om uw werkdag soepel te laten verlopen. Het compacte formaat maakt hem ideaal voor stadsverkeer, terwijl de lage laaddrempel en brede deuren het in- en uitladen eenvoudig maken.
Binnenin geniet u van comfort en technologie, zoals een modern infotainmentsysteem met Bluetooth en handige opbergruimtes. Veiligheidssystemen zoals ESC, ABS en optionele parkeersensoren zorgen voor maximale controle en gemoedsrust. Met de Fiat Fiorino heeft u een betrouwbare partner die groot presteert in een klein formaat. Ontdek hem nu en maak een proefrit! De genoemde prijs is excl. BTW en excl. kosten rijklaarmaken. De Fiat Fiorino rijdt je al vanaf €350,- excl. BTW per maand op basis van 60 maanden en 10.000 kilometer per jaar.
U bent van harte welkom voor een proefrit of een vrijblijvende offerte. Wij werken met een aanvullende servicepakket à € 995,-. Dit houdt in een servicebeurt conform het schema met minimaal 12 maanden APK, 12 maanden Europese pechservice, 12 maanden BOVAG-garantie, volle tank brandstof, wassen, professioneel poetsen en interieur reinigen, vervangend vervoer bij grote onderhoudsbeurt, 10% korting op accessoires en 10% onderhoudskorting (op volgende onderhoudsbeurt). Ondanks onze grote zorg gedurende het samenstellen van deze advertentie kunnen er geen rechten worden ontleend aan het gepubliceerde.
Hartgerink en Klomp, partner in mobiliteit. Een bedrijf waar de wens van de klant nog steeds centraal staat. Op het gebied van aanschaf en onderhoud van mobiliteit kan bij ons praktisch alles, zolang het maar kenbaar is. Met meer dan 90 jaar ervaring weten wij precies wat goed is voor uw auto, bedrijfswagen of camper en wat wij u te bieden hebben.
Als officieel dealer van Mazda (ruim 45 jaar), service dealer van de merken Chevrolet en Daihatsu én partner van Truckland (Fiat Professional) bieden wij een compleet gamma aan personen- en lichte bedrijfswagens. Daarnaast is onze werkplaats door het universele Vakgarage merkonafhankelijk zodat wij elk merk auto, bedrijfswagen of camper uitstekend kunnen onderhouden.
Financiering