Kenteken
K702DH
Bouwjaar
2020
Brandstof
Elektrisch
Transmissie
Automaat
kilometerstand
28944 km
Kleur
Grijs
Specificaties
| Bouwjaar | 2020 |
| Modeljaarreeks | May 2026 - May 2026 |
| Carrosserie | Suv |
| Kenteken | |
| Kenteken deel | 01-12-2020 |
| Km-stand | 28.944 km |
| Marge/BTW auto | BTW |
| Kleur | Grijs |
| Kleur naam | Machine gray |
| Interieurkleur | Black/vintage brown (d2f) |
| Bekleding | Stof |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5-deuren |
| Wegenbelasting | € 196,- / € 214,- p/kw |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
| Vermogen | 145 PK (107 kW) |
| Massa (leeg) | 1620 kg |
| Laadvermogen | 499 kg |
| Topsnelheid | 140 km/u |
| Acceleratie | 9,7 s |
| Energielabel | A |
| Bijtelling | 18% |
Opties
Opmerkingen
Technische informatie
Koppel: 271 Nm
Aandrijving
Actieradius: 200 km
Accu
Accu: 36 kWh
Accu laadvermogen: 6.6 kW
Accu laadtijd (20%-80%): 3 uur
Geschikt voor snelladen: ja
Accu snellaadvermogen: 40 kW
Accu snellaadtijd (20%-80%): 0 uur en 36 minuten
Milieu
CO₂-uitstoot (WLTP): 0 g/km
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Mazda Motor Nederland Postbus 353 2740 AJ Waddinxveen, NL 0182-685000 http://www.mazda.nl info-nl@mazdaeur.com
De Mazda MX-30 staat bekend om de zeer fijne rijprestaties en extreem hoge veiligheid. De 145 pk sterke elektromotor levert een heerlijk rijgedrag. De zeer rijkelijke Advantage uitrusting zorgt voor meer dan voldoende luxe en comfort. Kom langs en ervaar het zelf. De Mazda MX-30 is nieuw door ons geleverd en is volledig dealer onderhouden (aantoonbaar).
U bent van harte welkom voor een proefrit of een vrijblijvende offerte. Wij werken met een aanvullende servicepakket à € 995,-. Dit houdt in een servicebeurt conform het schema met minimaal 12 maanden APK, 12 maanden Europese pechservice, 12 maanden BOVAG-garantie, volle tank brandstof, wassen, professioneel poetsen en interieur reinigen, vervangend vervoer bij grote onderhoudsbeurt, 10% korting op accessoires en 10% onderhoudskorting (op volgende onderhoudsbeurt). Ondanks onze grote zorg gedurende het samenstellen van deze advertentie kunnen er geen rechten worden ontleend aan het gepubliceerde.
Hartgerink en Klomp, partner in mobiliteit. Een bedrijf waar de wens van de klant nog steeds centraal staat. Op het gebied van aanschaf en onderhoud van mobiliteit kan bij ons praktisch alles, zolang het maar kenbaar is. Met meer dan 90 jaar ervaring weten wij precies wat goed is voor uw auto, bedrijfswagen of camper en wat wij u te bieden hebben.
Als officieel dealer van Mazda (ruim 45 jaar), service dealer van de merken Chevrolet en Daihatsu én partner van Truckland (Fiat Professional) bieden wij een compleet gamma aan personen- en lichte bedrijfswagens. Daarnaast is onze werkplaats door het universele Vakgarage merkonafhankelijk zodat wij elk merk auto, bedrijfswagen of camper uitstekend kunnen onderhouden.
Financiering