Kenteken
HJ079N
Bouwjaar
2015
Brandstof
Benzine
Transmissie
Handgeschakeld
kilometerstand
60302 km
Kleur
Wit
Specificaties
| Bouwjaar | 2015 |
| Modeljaarreeks | May 2026 - May 2026 |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kenteken | |
| Kenteken deel | 10-11-2015 |
| Km-stand | 60.302 km |
| Marge/BTW auto | Marge |
| Kleur | Wit |
| Kleur naam | Snowflake white pearl |
| Interieurkleur | Black/navy2 |
| Bekleding | Stof |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5-deuren |
| Wegenbelasting | € 92,- / € 99,- p/kw |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5-versnellingen |
| Vermogen | 90 PK (66 kW) |
| Motorinhoud | 1.496 cc |
| Aantal cilinders | 4 |
| Massa (leeg) | 950 kg |
| Max. trekgewicht | 900 kg |
| Max. trekgewicht (ongeremd) | 515 kg |
| Laadvermogen | 555 kg |
| Topsnelheid | 183 km/u |
| Acceleratie | 9,4 s |
| Tank inhoud | 44 liter |
| Energielabel | A |
| Emissieklasse | 6 |
| Bijtelling | 25% |
| CO2 uitstoot | 105 g/km |
| Fijnstof uitstoot | 1 |
| Verbruik stad | 5,9 l/100km |
| Verbruik snelweg | 3,7 l/100km |
| Verbruik gemiddeld | (±) 4,5 l/100km |
Opties
Opmerkingen
Koppel: 148 Nm
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 4,5 l/100km (1 op 22,2)
Brandstofverbruik in de stad (NEDC): 5,9 l/100km (1 op 16,9)
Brandstofverbruik op de snelweg (NEDC): 3,7 l/100km (1 op 27,0)
CO₂-uitstoot (NEDC): 105 g/km
EU verantwoordelijke: Mazda Motor Nederland Postbus 353 2740 AJ Waddinxveen, NL 0182-685000 http://www.mazda.nl info-nl@mazdaeur.com
De Mazda2 staat bekend om de zeer fijne rijprestaties. De 1.5 liter benzinemotor zorgt in samenwerking met de soepele handgeschakelde transmissie voor een optimaal rijgedrag. De uitvoering is voorzien van alle benodigdheden om rustig en vertrouwd de weg op te gaan. Deze auto is altijd volledig dealer onderhouden (aantoonbaar).
U bent van harte welkom voor een proefrit of een vrijblijvende offerte. Wij werken met een aanvullende servicepakket à € 995,-. Dit houdt in een servicebeurt conform het schema met minimaal 12 maanden APK, 12 maanden Europese pechservice, 12 maanden BOVAG-garantie, volle tank brandstof, wassen, professioneel poetsen en interieur reinigen, vervangend vervoer bij grote onderhoudsbeurt, 10% korting op accessoires en 10% onderhoudskorting (op volgende onderhoudsbeurt). Ondanks onze grote zorg gedurende het samenstellen van deze advertentie kunnen er geen rechten worden ontleend aan het gepubliceerde.
Hartgerink en Klomp, partner in mobiliteit. Een bedrijf waar de wens van de klant nog steeds centraal staat. Op het gebied van aanschaf en onderhoud van mobiliteit kan bij ons praktisch alles, zolang het maar kenbaar is. Met meer dan 90 jaar ervaring weten wij precies wat goed is voor uw auto, bedrijfswagen of camper en wat wij u te bieden hebben.
Als officieel dealer van Mazda (ruim 45 jaar), service dealer van de merken Chevrolet en Daihatsu én partner van Truckland (Fiat Professional) bieden wij een compleet gamma aan personen- en lichte bedrijfswagens. Daarnaast is onze werkplaats door het universele Vakgarage merkonafhankelijk zodat wij elk merk auto, bedrijfswagen of camper uitstekend kunnen onderhouden.
Financiering